Ensi engjelli im Testo

me mbaj ne krah o engjelli im

ti me mbron jo sme lendon

kam nevoj te shpreh ate qe ndjej per ty

te them gjithqka te them qdo gje ne lidhje me ty

dhe ja ku po ta them ta dish

mos mendo nse une te harroj

ne as nje qast

jam me ty se je me mua

te duuuuuuuuuuaaaaaaa

ref:se ti je buzqeshja me e bukur per mua

je mengjesi im vdes kur une me shum

te dua ty per qdo dite e qdo dite

qdo sekont me shum dua te tkem pran

qdo sekont me shum dua tme kesh xhan

se ti je mbremja me e bukur qe mbyll qdo nate ne shpirtin tim

dita e gjat me duket pa ty

me ty ne krah eshte dita me e mire

ta besoj kryqin bej edhe per ty

qe tjemi bashk tkam tatuazh

e jap nje mesazh

dhe ja ku po ta them ta dish

mos mendo nse une te harroj

ne as nje qast

jam me ty se je me mua

te duuuuuuuuuuaaaaaaa

ref:se ti je buzqeshja me e bukur per mua

je mengjesi im vdes kur une me shum

te dua ty per qdo dite e qdo dite

qdo sekont me shum dua te tkem pran

qdo sekont me shum dua tme kesh xhan

se ti je mbremja me e bukur qe mbyll qdo nate ne shpirtin tim