Ensi Vespa Testo

Xhensila:

E more zemren time xhiro diku larg

Pa lejen time dashurine ajo ta dha

Nuk e di, nuk e di

Te t’besoj une e kam te veshtire

E si tja bej nuk e di

Ua them une se ckam deshire

Te jem, te jem e vetmja qe ti ndjen

Vetem une ty te mjaftoj

Te jem te jem ajo qe te terhek

cómo te amo

Duaje ti cdo dite

Kete zemer qe kerkon

Ruaje ti me shpirt

Ajo nuk te lendon

Duaje si Vespa ,si Vespa

Qe nuk e nderron

Si te jet kjo Vespa

E fundit ne bote

Hey señorita

Endri

Kush e ka da da da

Te rri me ty shiu

Mendjen pra spo me nda

Zemra jote ka frike te doj

Me Vespen ti shpesh her e di

Dhe me te drejte shpesh xhelozon

Ta premtova , ta premtoj

Do tju doja une njesoj

Xhensila:

Te jem , te jem e vetmja qe ti ndjen

Vetem une ty te mjaftoj

Te jem te jem ajo qe te terhek

cómo te amo

Duaje ti cdo dite

Kete zemer qe kerkon

Ruaje ti me shpirt

Ajo nuk te lendon

Xhensila & Endri:

Duaje si Vespa ,si Vespa

Qe nuk e nderron

Si te jet kjo Vespa

E fundit ne bote

Duaje ti cdo dite

Kete zemer qe kerkon

Ruaje ti me shpirt

Ajo nuk te lendon

Duaje si Vespa, si Vespa

Qe nuk e nderron

Si te jet kjo Vespa

E fundit ne bote